contact

Hurghada výlety

Hurghada výlety Sleva až do 50% +201501655394

Hurghada výlety

Výlet do ráje na Rudém moři: Hurghada výlety

Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě, takže buďte připraveni objevit kouzlo Hurghady a vychutnat si každý okamžik Hurghada výlety

Hurghada je oblíbenou turistickou destinací na egyptském pobřeží Rudého moře. Je známý svými krásnými plážemi, čistou vodou a barevnými korálovými útesy.

Hurghada výlety

Hurghada výlety

Objevte kouzlo Hurghady

Hurghada je považována za jedno z nejkrásnějších pobřežních měst v Egyptě, protože se vyznačuje zlatými písečnými plážemi a průzračně modrými vodami. Zde najdete nádhernou kombinaci okouzlující přírody a bohatého kulturního dědictví.

Nejlepší místa k návštěvě v Hurghadě

Hurghada v Egyptě je jednou z nádherných turistických destinací v oblasti Rudého moře, která je známá svými krásnými plážemi a různými vodními aktivitami. Zde jsou některá z nejlepších míst k návštěvě v Hurghada výlety:

 • Pláže Hurghady: pláže Hurghady jsou považovány za jedny z nejlepších pláží v Egyptě, protože se vyznačují čistou vodou a jemným pískem a poskytují skvělé příležitosti ke koupání a relaxaci.
 • Hurghada Maritime Museum: muzeum zobrazuje řadu námořních starožitností a artefaktů objevených ve vodách Rudého moře, včetně vraků lodí a starověkých artefaktů.
 • Potápění a šnorchlování: Hurghada je považována za jednu z nejlepších destinací na světě pro milovníky potápění a šnorchlování, kde můžete prozkoumat nádherné korálové útesy a rozmanitý mořský život.
 • Staré město Káhira: Nachází se kousek od Hurghady a poskytuje příležitost navštívit důležité památky, jako jsou pyramidy, Sfinga a velké Egyptské muzeum.
 • Pouštní výlety: můžete si užít vzrušující výlety do pouště obklopující Hurghadu, včetně výletů velbloudem nebo čtyřkolkou.
 • Hurghada Marina: Hurghada Marina je skvělým místem k procházkám a vychutnávání restaurací a kaváren s výhledem na moře a také nabízí nákupní příležitosti.

Hurghada výlety ,To jsou některá z míst, která lze v Hurghadě navštívit, a město má mnoho aktivit a atrakcí, které vyhovují různým vkusům a zájmům.

Skvělé aktivity, které si můžete užít v Hurghada výlety

Hurghada poskytla mnoho vzrušujících a zábavných aktivit, které si návštěvníci mohou užít. Zde je několik skvělých aktivit, které můžete v Hurghada výlety dělat:

 • Potápění a šnorchlování: Hurghada je považována za jednu z nejlepších potápěčských destinací na světě, kde můžete prozkoumat nádherné korálové útesy a úžasný mořský život.
 • Glass boat ride: můžete si užít výlet ve skleněné lodi, abyste viděli krásu korálových útesů a ryb, aniž byste se museli potápět.
 • Pouštní výlety: udělejte si zábavný výlet do pouště obklopující Hurghadu na kolech nebo velbloudech, užijte si malebné přírodní scény a nádherné západy slunce.
 • Safari: vyberte si pouštní safari, abyste si užili dobrodružství, navštívili beduínské vesnice a zažili místní kulturu.
 • Vodní sporty: dělejte vzrušující vodní sporty, jako je surfování, vodní lyžování, jízda na vodním skútru.
 • Výlety na kajaku a plachetnici: pronajměte si plachetnici nebo se vydejte na výlet na kajaku a Prozkoumejte krásné pobřeží Hurghady.
 • Nakupování na populárních trzích: procházejte trhy Hurghady a prozkoumejte místní produkty, nakupujte ručně vyráběné suvenýry a dárky.
 • Odpočinek na plážích: strávit klidný den na plážích Hurghady, užívat si slunce, písku a čisté modré vody.

To jsou některé z aktivit, které můžete v Hurghada výlety dělat pro zábavnou a vzrušující dovolenou, která vám zanechá nezapomenutelné vzpomínky.

Chcete-li se dozvědět o exkurzích nabízených v Hurghadě (Hurghada výlety)

 Noční život v Hurghadě

Hurghada září vzrušujícím nočním životem, kde si můžete vychutnat živá hudební vystoupení a kulturní akce v mnoha výrazných barech a nočních klubech.

 Tipy pro vaši cestu do Hurghady

Zde je několik užitečných tipů pro vaši Hurghada výlety v Egyptě:

 • Zorganizujte si výlet: Naplánujte si předem cestu do Hurghady, včetně rezervace letenek, hotelů, zajištění dopravy a různých aktivit, které byste chtěli dělat.
 • Moudré nakupování: pokud plánujete nakupovat na místních trzích, mějte na paměti vyjednávací dovednosti. Je důležité si uvědomit ceny a zachovat flexibilitu při jednáních.
 • Oblečení a vybavení: nezapomeňte si vzít oblečení vhodné pro počasí v Hurghadě a nezapomeňte si s sebou vzít potápěčské vybavení, pokud plánujete cvičit tyto vodní aktivity.
 • Ochrana před sluncem: nezapomeňte používat opalovací krém a nosit klobouky a sluneční brýle, abyste chránili pokožku a oči před silným slunečním zářením během období slunečního záření.
 • Seznamte se s místní kulturou: zkuste se seznámit s místní kulturou a zvyky Hurghady, buďte ohleduplní k místním obyvatelům a jejich tradicím.
 • Ujistěte se, že jste v bezpečí: zkontrolujte místní bezpečnostní pokyny, vyhýbejte se nebezpečným místům a udržujte svá zavazadla a peníze v bezpečí.
 • Zažijte místní kuchyni: vychutnejte si ochutnávku místní kuchyně v místních restauracích a kavárnách a nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tradiční jídla a čerstvé mořské plody.
 • Obraťte se na místní úřady: v případě jakýchkoli dotazů nebo problémů neváhejte kontaktovat místní úřady nebo vaši cestovní kancelář a požádat o pomoc.

Pomocí těchto tipů si můžete bezpečně a příjemně užít výlet do Hurghady a zažít vše, co toto krásné město v Egyptě nabízí.

Cestování s dětmi

Cestujete s dětmi, nemusíte se bát! Mnoho letovisek a hotelů v Hurghadě poskytuje vynikající hostingové služby pro děti, včetně rekreačních aktivit a vodních bazénů určených pro ně.

Často kladené otázky

Otázka: je Hurghada bezpečným místem pro cestování
Odpověď: Ano, Hurghada je považována za jedno z nejbezpečnějších turistických měst v Egyptě pro turisty.

Otázka: Jaké jsou nejlepší cestovní časy do Hurghady
Odpověď: jaro a podzim jsou ideální časy pro návštěvu Hurghady, protože teploty jsou mírné a vhodné pro turistiku.

Otázka: mohu dělat potápěčské Hurghada výlety
Odpověď: Ano, Hurghada je jednou z nejlepších destinací na světě pro milovníky potápění, protože má korálový útes bohatý na mořský život.

Otázka: Existují nákupní příležitosti v Hurghadě
Odpověď: Ano, Hurghada nabízí řadu trhů a obchodních center, kde můžete nakupovat a nakupovat suvenýry.

Otázka: jaké aktivity jsou vhodné pro děti v Hurghadě
Odpověď: děti se mohou věnovat vodním aktivitám, jako je plavba lodí a vodní lyžování, stejně jako návštěvě parků a vodních parků.

Stručně řečeno, Hurghada ztělesňuje přírodní krásy a kulturní dědictví Egypta tím nejlepším možným způsobem. Objevte jeho kouzlo, zažijte nezapomenutelná dobrodružství, nikdy nezapomeňte zažít místní kulturu a zachovat krásu tohoto okouzlujícího místa.

Chcete-li se dozvědět více o utopených výletech(Výlety v Hurghadě)

Hurghada výlety

Hurghada výlety

Almaza travel company: Objevte krásy Hurghady s nejlepšími lety

Hurghada je považována za jednu z nádherných turistických destinací v Egyptě, která kombinuje krásu přírody a rozmanitost volnočasových aktivit. Mezi cestovními a turistickými společnostmi, které nabízejí výrazné zážitky v Hurghadě, vyniká Almaza travel jako jedna z nejvýznamnějších možností.

 • Jedinečný zážitek v Hurghadě
  S Almaza travel budete mít příležitost prozkoumat krásu Rudého moře a kouzlo Hurghady prostřednictvím výletů pečlivě navržených tak, aby vyhovovaly všem potřebám cestujících. Ať už hledáte vzrušující potápěčský zážitek nebo klidnou plavbu po moři, nabízejí řadu možností, které vyhovují všem vkusům a rozpočtům.
 • Vynikající služby
  Cestovní společnost Almaza se vyznačuje poskytováním vynikajících služeb a velkou pozorností k detailům svých letů. Vždy se snaží zajistit pohodlí a štěstí zákazníků a poskytnout nezapomenutelný zážitek z cestování.
 • Různé výlety
  Ať už chcete strávit zábavný den na zlatých písečných plážích, prozkoumat hloubku Rudého moře prostřednictvím potápěčských výletů, nebo si dokonce užít poznávací zájezdy za poznáním památek, Almaza travel Vám nabízí vše a ještě více.
 • Profesionální tým
  Tým Almaza travel zahrnuje skupinu profesionálů a zkušených průvodců, kteří zaručují vynikající a bezpečný cestovní zážitek pro všechny zákazníky.
 • Vaše optimální volba
  Stručně řečeno, pokud hledáte nejlepší zážitek pro vaši cestu do Hurghady, Almaza travel je ideální volbou. Užijte si zajímavé turistické výlety a jedinečné zážitky v nejkrásnějších turistických městech Egypta.

Kontaktujte nás nyní (ALMAZA TRAVEL)

Zarezervujte si nyní a užijte si nezapomenutelnou Hurghada výlety s Almaza travel!

Egypt
Travel to

Egypt

Quick booking process

Call Now